![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampa 5246609
*
nr 524 6609
Vägglampa
Soholm, keramik, dia 38
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2008
kl 17:28:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 16:37:37
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik soholm väggbelysning vägglampa
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:20
-
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:19
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:48
*
Vägglampa
nr 524 6609
Vägglampa
Soholm, keramik, dia 38
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 16:37:37 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik soholm väggbelysning vägglampa
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:20 -
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:19 -
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:48